FFH50US60S-F085 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 454
דיודות 600 V 50A חור מעבר TO-247-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Fairchild Field Stop Trench IGBT | Digi-Key Daily
FFH50US60S-F085
מק"ט מוצר של DigiKey
FFH50US60S-F085-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFH50US60S-F085
תיאור
DIODE STANDARD 600V 50A TO2472
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
FFH50US60S-F085 דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
163 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 600 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
צינור
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
50A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.69 V @ 50 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA