FGB40T65SPD-F085
מק"ט מוצר של DigiKey
FGB40T65SPD-F085TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FGB40T65SPD-F085CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FGB40T65SPD-F085DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGB40T65SPD-F085
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 267 W הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
36 nC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Td (on/off) @ 25°C
18ns/35ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 40A, 6Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
34 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם קולט בפולסים (Icm)
120 A
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.4‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
הספק - מקס'
267 W