FGH30S150P
מק"ט מוצר של DigiKey
FGH30S150P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGH30S150P
תיאור
IGBT 1500V 60A TO-247-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 1500 V 60 A 500 W חור מעבר TO-247-3
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
369 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
32ns/492ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
600V, 30A, 10 Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1500 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
60 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
90 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.4‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
הספק - מקס'
500 W