FGH40T100SMD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 26
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 107
גיליון נתונים
IGBT Trench Field Stop 1000 V 80 A 333 W חור מעבר TO-247-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FGH40T100SMD
מק"ט מוצר של DigiKey
FGH40T100SMD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGH40T100SMD
תיאור
IGBT TRENCH FS 1000V 80A TO-247
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
265 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
29ns/285ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
78 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1000 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
120 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.3‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
הספק - מקס'
333 W