FGH40T65SPD-F155 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 10
גיליון נתונים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 131
Infineon Technologies
קיים במלאי: 187
קיים במלאי: 240
קיים במלאי: 478
IXYS
קיים במלאי: 0
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 267 W חור מעבר TO-247-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FGH40T65SPD-F155
מק"ט מוצר של DigiKey
FGH40T65SPD-F155-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGH40T65SPD-F155
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען שער
35 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
16ns/37ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
400V, 40A, 6Ohm, 15V
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
34 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
120 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.4‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
הספק - מקס'
267 W