FGY40T120SMD
מק"ט מוצר של DigiKey
FGY40T120SMD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGY40T120SMD
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 80A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 882 W חור מעבר TO-247
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FGY40T120SMD דגמים
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
370 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
40ns/475ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
65 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
160 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.4‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247
הספק - מקס'
882 W