FQB34N20LTM
מק"ט מוצר של DigiKey
FQB34N20LTMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FQB34N20LTMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FQB34N20LTMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQB34N20LTM
תיאור
MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 31A (Tc) 3.13W (Ta), 180W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FQB34N20LTM דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
72 nC @ 5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3900 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
3.13W (Ta), 180W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V