FQB55N10TM
מק"ט מוצר של DigiKey
FQB55N10TMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FQB55N10TMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FQB55N10TMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQB55N10TM
תיאור
MOSFET N-CH 100V 55A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 55A (Tc) 3.75W (Ta), 155W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FQB55N10TM דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
98 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±25V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2730 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
3.75W (Ta), 155W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V