FQD16N25CTM
מק"ט מוצר של DigiKey
FQD16N25CTMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FQD16N25CTMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FQD16N25CTMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQD16N25CTM
תיאור
MOSFET N-CH 250V 16A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 250 V 16A (Tc) 160W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FQD16N25CTM דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
53.5 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1080 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
160W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
250 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V