FQD8P10TM
מק"ט מוצר של DigiKey
FQD8P10TMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FQD8P10TMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FQD8P10TMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQD8P10TM
תיאור
MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 6.6A (Tc) 2.5W (Ta), 44W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
15 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
470 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 44W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V