FQPF11N50CF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
onsemi
קיים במלאי: 121
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 1,685
גיליון נתונים
דומים
Toshiba Semiconductor and Storage
קיים במלאי: 0
תעלת N 500 V 11A (Tc) 48W (Tc) חור מעבר TO-220F-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FQPF11N50CF
מק"ט מוצר של DigiKey
FQPF11N50CF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQPF11N50CF
תיאור
MOSFET N-CH 500V 11A TO220F
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
55 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2055 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
48W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220F-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V