FSUSB43L10X | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC USB MUX/SWITCH 10MICROPAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | USB מפסק IC 1 ערוצי 10-MicroPak™ |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FSUSB43L10X דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה, יחידה (+V) 3V ~ 4.3V |
יצרן onsemi | רוחב פס -3db 720MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מאפיינים ניתוק-לפני-חיבור, USB 2.0 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
יישומים USB | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מעגל מיתוג DPDT | מארז / תיבה 10-UFQFN, פדים חשופים |
מספר הערוצים 1 | מארז ההתקן של הספק 10-MicroPak™ |
התנגדות מצב-מופעל (מקס') 6.5Ohm | מספר מוצר בסיס |