FSUSB43L10X
מק"ט מוצר של DigiKey
FSUSB43L10XFSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSUSB43L10XFSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSUSB43L10XFSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSUSB43L10X
תיאור
IC USB MUX/SWITCH 10MICROPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB מפסק IC 1 ערוצי ‎10-MicroPak™‎‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FSUSB43L10X דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה, יחידה (+V)
3V ~ 4.3V
יצרן
onsemi
רוחב פס ‎-3db‎‏
720MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
ניתוק-לפני-חיבור, USB 2.0‏
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
יישומים
USB
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מעגל מיתוג
DPDT
מארז‏ / תיבה
‎10-UFQFN‏, פדים חשופים
מספר הערוצים
1
מארז ההתקן של הספק
‎10-MicroPak™‎‎
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6.5Ohm