FSV10120V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV10120VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV10120VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV10120VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV10120V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 120 V 10A הרכבה משטחית TO-277-3
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
16.7 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 120 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
608pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
120 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 10 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA