FSV12100V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV12100VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV12100VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV12100VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV12100V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 12A הרכבה משטחית TO-277-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FSV12100V דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
27.33 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 100 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
1124pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
12A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
670 mV @ 12 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA