FSV20150V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV20150VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV20150VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV20150VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV20150V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 20A הרכבה משטחית TO-277-3
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 µA @ 150 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
840 mV @ 20 A