FSV8100V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV8100VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV8100VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV8100VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV8100V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 8A הרכבה משטחית TO-277-3
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
19.64 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 100 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
672pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
670 mV @ 8 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA