LE25U40CMDTWG
מק"ט מוצר של DigiKey
LE25U40CMDTWGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LE25U40CMDTWGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LE25U40CMDTWG
תיאור
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LE25U40CMDTWG דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
40 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה
2.3V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)