LE25U40CMDTWG | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | LE25U40CMDTWGOSTR-ND - סרט וסליל (TR) LE25U40CMDTWGOSCT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | FLASH זיכרון IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LE25U40CMDTWG דגמים |
קטגוריה | ממשק זיכרון SPI |
יצרן | תדר השעון 40 MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | זמן מחזור כתיבה - מילה, דף 5ms |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | מתח - הספקה 2.3V ~ 3.6V |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |