LP2951CD-3.3R2G
מק"ט מוצר של DigiKey
LP2951CD-3.3R2GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP2951CD-3.3R2GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP2951CD-3.3R2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP2951CD-3.3R2G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
LP2951CD-3.3R2G דגמים
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V