MBR20H150CTG
מק"ט מוצר של DigiKey
MBR20H150CTGOS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR20H150CTG
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 150V 10A TO-220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 10A חור מעבר ‎TO-220-3
מודלים EDA/CAD
MBR20H150CTG דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
680 mV @ 10 A
יצרן
onsemi
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-20°C ~ 150°C
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A