MBR2H200SFT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
MBR2H200SFT3GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MBR2H200SFT3GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MBR2H200SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR2H200SFT3G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 2A הרכבה משטחית SOD-123FL
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
SOD-123FL
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
940 mV @ 2 A