MBRF10H150CTG
מק"ט מוצר של DigiKey
488-MBRF10H150CTG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBRF10H150CTG
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 5A חור מעבר TO-220-3 מארז מלא
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 5 A
יצרן
onsemi
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
45 µA @ 150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-20°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-220-3 מארז מלא
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FP
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
5A