MBRS1100T3G
מק"ט מוצר של DigiKey
MBRS1100T3GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MBRS1100T3GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MBRS1100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBRS1100T3G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 1A הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBRS1100T3G דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SMB
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
750 mV @ 1 A