MC33077DR2G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Texas Instruments
קיים במלאי: 938
Texas Instruments
STMicroelectronics
קיים במלאי: 658
קיים במלאי: 873
Standard (General Purpose) מכשור 2 מעגלים חשמליים 8-SOIC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MC33077DR2G
מק"ט מוצר של DigiKey
MC33077DR2GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MC33077DR2GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MC33077DR2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC33077DR2G
תיאור
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MC33077DR2G דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
3.5mA
יצרן
זרם - יציאה / ערוץ
33 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - תחום (מינימום)
5 V
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מקסימום)
36 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
11V/µs
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מכפלת רוחב פס בהגבר
37 MHz