MC33375ST-3.3T3G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-223 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-223 (TO-261) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MC33375ST-3.3T3G דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 200 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 13V | מארז / תיבה TO-261-4, TO-261AA |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק SOT-223 (TO-261) |