MC33375ST-3.3T3G
מק"ט מוצר של DigiKey
MC33375ST-3.3T3GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MC33375ST-3.3T3GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MC33375ST-3.3T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC33375ST-3.3T3G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-223
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-223‎ (TO-261)‎
מודלים EDA/CAD
MC33375ST-3.3T3G דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
200 µA
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
13V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V