MC78L12ACPRMG | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | MC78L12ACPRMGOSCT-ND - סרט חתוך (CT) MC78L12ACPRMGOSTB-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92 (TO-226) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MC78L12ACPRMG דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 6.5 mA |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | PSRR 42dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה 0°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה חור מעבר |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה 3-226-TO, 3-92-TO גוף ארוך , מוליכים מכופפים |
מתח - כניסה (מקס') 35V | מארז ההתקן של הספק TO-92 (TO-226) |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 12V | מספר מוצר בסיס |