MJE15031G
מק"ט מוצר של DigiKey
MJE15031GOS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MJE15031G
תיאור
TRANS PNP 150V 8A TO-220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד PNP 150 V 8 A 30MHz 50 W חור מעבר TO-220
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MJE15031G דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
20 ב-4A, 2V
יצרן
הספק - מקס'
50 W
אריזה
צינור
תדר - מעבר
30MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
8 A
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
150 V