MM3Z12VST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z12VST1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z12VST1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z12VST1G
תיאור
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MM3Z12VST1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms