MM3Z15VC
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z15VCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z15VCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z15VCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z15VC
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
45 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
28 Ohms