MM3Z15VT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 5,000
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 13,346
גיליון נתונים
Comchip Technology
קיים במלאי: 1
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
MM3Z15VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z15VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z15VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z15VT1G
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MM3Z15VT1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms