MM3Z18VB
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z18VBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z18VBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z18VBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z18VB
תיאור
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
45 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
42 Ohms