MM3Z22VC
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z22VCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z22VCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z22VCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z22VC
תיאור
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 22 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
45 nA @ 15.4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
51 Ohms