MM3Z2V4C
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z2V4CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z2V4CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z2V4CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z2V4C
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
45 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
94 Ohms