MM3Z2V4C | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 45 µA @ 1 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1 V @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק SOD-323F |
הספק - מקס' 200 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 94 Ohms |