MM3Z2V4T1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 175
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±8% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
MM3Z2V4T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z2V4T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z2V4T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z2V4T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z2V4T1G
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MM3Z2V4T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±8%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms