MM3Z4V3B
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z4V3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z4V3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z4V3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z4V3B
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2.7 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
84 Ohms