MM3Z5V6B
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z5V6BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z5V6BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z5V6BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z5V6B
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
900 nA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
37 Ohms