MM3Z8V2ST1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
MM3Z8V2ST1
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z8V2ST1OS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z8V2ST1
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MM3Z8V2ST1 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms