MM5Z10VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM5Z10VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM5Z10VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM5Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM5Z10VT1G
תיאור
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 500 mW ±5.5% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MM5Z10VT1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5.5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms