MM5Z10VT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-MM5Z10VT5GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-MM5Z10VT5GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-MM5Z10VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM5Z10VT5G
תיאור
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms