MM5Z18VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-MM5Z18VT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-MM5Z18VT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-MM5Z18VT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM5Z18VT1G
תיאור
DIODE ZENER 18V 500MW SOD523
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 500 mW ±6.4% הרכבה משטחית SOD-523
מודלים EDA/CAD
MM5Z18VT1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±6.4%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms