MM5Z3V6T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-MM5Z3V6T1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-MM5Z3V6T1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-MM5Z3V6T1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM5Z3V6T1G
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 500 mW ±5.6% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5.6%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms