MMBD1201
מק"ט מוצר של DigiKey
MMBD1201TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMBD1201CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMBD1201DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMBD1201
תיאור
DIODE STANDARD 100V 200MA SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 200mA הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMBD1201 דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
4 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 50 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
2pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 200 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות