MMSZ15T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ15T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ15T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMSZ15T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ15T1G
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
מודלים EDA/CAD
MMSZ15T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms