MMSZ16ET1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 6,129
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 16 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MMSZ16ET1
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ16ET1OS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ16ET1
תיאור
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMSZ16ET1 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms