MMSZ16T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ16T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ16T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMSZ16T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ16T1G
תיאור
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
מודלים EDA/CAD
MMSZ16T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms