MMSZ22T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ22T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ22T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMSZ22T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ22T1G
תיאור
DIODE ZENER 22V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 22 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMSZ22T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 15.4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms