MMSZ56T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ56T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ56T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMSZ56T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ56T1G
תיאור
DIODE ZENER 56V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 46
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 56 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMSZ56T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 39.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
200 Ohms